Lazio’dan Immobile açıklaması: Sözleşmesi sürüyor, henüz bir teklif almadık

Beşiktaş’ın, Lazio forması giyen Ciro Immobile‘ye yıllık 7 milyon eurodan 2 senelik teklif yaptığı iddia edilirken, Lazio Başkanı, henüz bir teklif almadıklarını ve golcü futbolcunun sözleşmesinin sürdüğünü açıkladı. 

Beşiktaş, Gabriel Paulista ve Rafa Silva‘nın ardından transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

La Gazzetta dello Sport’ta yer alan habere göre; siyah-beyazlılar, Ciro Immobile’yi kadrosuna katmak için görüşmelerini sürdürdüğü ve Beşiktaş’ın İtalyan oyuncuya yıllık 7 milyon eurodan iki senelik sözleşme teklif ettiği iddia edilmişti.

“Bizimle sözleşmesi var, teklif almadık”

Lazio Başkanı Claudio Lotito, transfer gelişmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Lotito yaptığı açıklamada, “Immobile için Beşiktaş’tan herhangi bir teklif almadık. Immobile Lazio’nun sözleşmeli oyuncusu, bizimle sözleşmesi var ve herhangi bir teklif almadık. Bu teklifi aldığımızda değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı.

Lazio Başkanı Claudio Lotito’nun ardından teknik direktör Marco Baroni de iddialar hakkında konuştu.

Teknik direktör Marco Baroni Transfer söylentileri hakkında; “Immobile’ye Beşiktaş’tan teklif olduğu haberini duydum. Bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum. Eğer ayrılırsa bu benim ya da kulübün istemediği, profesyonel bir tercih olacaktır” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir